Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. W okresach przedświątecznych czas wysyłek może być nieco wydłużony.

Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem DHL lub możliwy jest odbiór osobisty.

Odbiory towaru:

Ka-Dental Hurtownia Medyczno - Farmaceutyczna Anna Kaleta

Ks. Witolda 7-9, 71-063 Szczecin

(Niektóre zamówienia mogą być zrealizowane w dłuższym terminie niż 1-5 dni robocze, Klient oczywiście zostanie o tym poinformowany).

Informujemy iż wybierając dostawę kurierską tj. Kurier przedpłata - naliczana jest wtedy opłata w wysokości 22 zł ( do 50kg), moga Państwo zapłacić wtedy po przez Przelewy24.pl.

Klientów preferujących odbiór osobisty w Szczecinie prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia odbioru towaru.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka zaklejona jest taśmą pakową.

Paczki dostarczamy Państwu za pośrednictwem firmy kurierskiej, kupujący zobowiązany jest dokładnie sprawdzić towar w obecności kuriera aby wykluczyć ewentualne, możliwe podczas transportu uszkodzenia. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji, w takim przypadku jest protokół szkody spisany z kurierem w momencie dostawy!

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.